Auto detailing Warszawa

Różne zabiegi pielęgnacji auta

Auto detailing kojarzy się większości z polerowaniem lakieru samochodowego. Cóż, nie jest to do końca błędne, jednak zawężanie tak szerokiego pojęcia jedynie do jednej części procesu renowacji lakieru jest sporym błędem. Auto detailing to także nie tylko czynności mające na celu przywrócenie dawnej świetności lakierowi, to także różne usługi, których zadaniem jest zadbanie o pozostałe części auta i jego pielęgnacja. Detailing Warszawa w swojej ofercie ma, na przykład, valeting auta. Jest to usługa, której celem jest oczyszczenie auta. Jednak nie można jej porównywać ze zwykłym myciem samochodu. W procesie tym najpierw na auto nakłada się aktywną pianę, która odłącza wszystkie zanieczyszczenia przyklejone do karoserii. Następnie auto dodatkowo myje się szamponem. W procesie tym używa się, tylko i wyłącznie, wody zdemineralizowanej. Jest to najlepszy rodzaj wody do samochodu, ponieważ nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia jakichś elementów auta.

Renowacja lakieru

To zdecydowanie najpopularniejszy zabieg, który ma wielu fanów. W Internecie na niemal detailing warszawakażdej stronie poświęconej motoryzacji można przeczytać pochwały i zobaczyć zdjęcia porównujące wygląd auta przed i po renowacji. Detailing Warszawa posiada różne usługi renowacyjne. Renowacja to nie tylko lakier. Temu zabiegowi można poddać także felgi. I tu również można zobaczyć bardzo wiele zdjęć z całego procesu ich renowacji. Ludzie, którzy z tego skorzystali są w szoku, jak bardzo felgi są zanieczyszczone i jak świetnie wyglądają po zabiegu.

Zadbane wnętrze samochodu

To także nie jest wszystko. Równie popularnym zabiegiem jest detailing wnętrza. Detailing Warszawa dzieli tę usługę na wiele zadań. Inaczej postępuje się w przypadku tapicerki skórzanej i zwykłej. W przypadku skóry jest ona kompleksowo czyszczona i odżywiana. Co więcej, jeśli jest popękana to przeprowadza się szereg różnych procesów, które powodują, że pęknięcia te znikają. Zwykła tapicerka jest prana i poddawana innym zabiegom. To jednak nie wszystko, czyszczona jest także podsufitka. Dzięki temu całe wnętrze jest czyste. Detailing Warszawa przeznacza także czas na czyszczenie szyb i nałożenie żelowych preparatów, które poprawiają widoczność i bezpieczeństwo jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *